Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Estetyczna medycyna – zaawansowane urządzenia stosowane do zabiegów

Panie od zawsze dbają o swój wygląd, dzisiaj o tyle to jest łatwiejsze, że mają do dyspozycji mnóstwo nowoczesnych urządzeń. Lekarze tej specjalizacji chętnie wykorzystują na przykład lasery. Zapewniają one dużą skuteczność w wielu obszarach, a jednocześnie są bardzo bezpieczne w użyciu dla korzystających. W szczególności dużym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa Kraków, wykonywana przy zastosowaniu diodowych laserów. Dzięki specjalnej głowicy energia lasera kierowana jest dokładnie na mieszki włosowe, które ulegają całkowitemu zniszczeniu.

Depilacja wykonana tą metodą daje długotrwałe efekty, zwłaszcza jeśli co jakiś czas będzie się ją powtarzać. Do poprawy wyglądu zostały również wykorzystane radiowe fale, to właśnie dzięki nim urządzenie NuEra Tight Kraków radzi sobie tak dobrze z polepszeniem jakości skóry.

Zmarszczki, cellulit czy nadmiar tkanki tłuszczowej – na każdy z tych problemów można dobrać odpowiednią częstotliwość i skutecznie sobie z nim poradzić. Rzecz jasna przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, bowiem każde takie urządzenie posiada odpowiednią certyfikację. Nowością z ostatniego czasu jest również kriolipoliza cooltech Kraków. Z kolei tutaj roboczym czynnikiem jest niska temperatura, która wynosi około -8 stopni Celsjusza. Punktowe skierowanie takiej temperatury na komórki tłuszczowe może spowodować ich rozpad, a potem usunięcie z ciała. Metoda taka sprawdza się przy różnych otyłościach, i jest całkowicie bezpieczna dla innych tkanek.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz