Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Fotografowie doskonale znający realia różnych wydarzeń

Oferta ślubna firmy Fani Zdjęć przygotowana przez dwóch mających doświadczenie fotografów jest nad wyraz korzystna dla zleceniodawców. Mogą oni decydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola realizowana jest bowiem w obrębie pakietu brązowego i pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny skrócony. W tym zakresie można oczekiwać na reportaż trwający od chwili przygotowań do pierwszych 4 godzin wesela na sali.

Klienci otrzymają 250 fotografii, poddanych wcześniej profesjonalnej obróbce. Reportaż będzie dla nich nagrywany na pendrive albo na płycie DVD. Dostaje się także 20 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w estetycznym opakowaniu oraz fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg zrealizowana jest także poprzez reportaż ślubny poszerzony, a więc wykonywany od przygotowań do oczepin. Zawiera 500 zdjęć, reportaż nagrany na pendrive, 50 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym pudełku a także album 20×30 centymetrów. Można również spodziewać się sesji ślubnej w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a dokładniej sesja ślubna każdorazowo ustalana jest indywidualnie, odnośnie terminu i miejsca. Można zdecydować się również na sesję w górach albo nad morzem. Dostaje się minimum 30 zdjęć po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Najwyższej jakości wydruki będą idealną pamiątką na wiele lat. Żeby wyznaczyć kwestie szczegółowe wystarczy wypełnić kwestionariusz ze strony internetowej.

Fotografowie skontaktują się w celu rozpoczęcia współpracy. Zapewnione jest to, że finalnie dostanie się idealne zdjęcia ślubne, idealnie przekazujące klimat tego tak ważnego dnia. Wykonane zdjęcia uwzględnią dzisiejsze trendy fotograficzne. Udokumentowane są momenty pełne emocji, wzruszeń, prezentujące nietuzinkowość konkretnego wydarzenia na najlepszym sprzęcie.Klienci mogą też oczekiwać na back up fotografii w czasie pięciu lat.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz