Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Które żarówki do auta zakupić?

Nikt z nas nie kocha jeździć autem mając obniżoną widoczność. Po pierwsze jest to wybitnie niebezpieczne, szczególnie w ciągu nocy oraz jesiennych i zimowych miesięcy. Po drugie zmusza nas do większego wysiłku, co ma okazję doprowadzić do uszkodzenia naszego organu wzrokowego. Zwykle w pojazdach wykorzystywane są żarówki o napięciu od sześciu do dwudziestu czterech V. Te pierwsze użytkuje się w jednośladach, drugie w autach ciężarowych. Po środku plasują się te używane w samochodach osobowych, w których napięcie sięga dwunastu V.

Na rynku mamy dogodnych wiele typów żarówek automobilowych. Jednym z nich są żarówki hb4. Jest do jednowłóknowa żarówka przeznaczona do świateł mijania, czyli krótkich. Niewątpliwie jej różnorodne typy są używane w rozmaitego typu samochodach. Jakakolwiek marka ma dostosowane właściwe jej wymiary. Nadają się one do przednich reflektorów.

Na ogół są one żarówkami ksenonowymi. Są one niesłychanie trwałe, ich użytkowanie starcza na porządnych parę miesięcy. Przy okazji ich cena nie jest wygórowana. Światła ksenonowe w wozach spełniają rolę świateł mijania. Do ich funkcjonowania konieczny jest oczywiście zakup słusznych żarówek – odszukasz je na LED H7. Nie potrzebują one tak nazywanego rozgrzania oraz rozświetlenia się. To naturalnie dzięki ksenonowi, jaki został w tej żarówce użyty jako gaz zapłonowy, żarówki ksenonowe dają światło o takiej intensywności, jaka będzie występowała przez cały czas jej ich wykorzystywania. Lampy z żarówkami tego rodzaju są bardziej skuteczne aniżeli lampy halogenowe. Dają one znacznie więcej światła w krótszym czasie oraz pobierają o wiele mniej energii.

Producenci lamp ksenonowych zapewniają długą witalność żarówek, która jest często porównywana nawet z żywotnością wozu. Niestety w miarę upływu czasu żarówki te tracą odrobinę na mocy oraz dają mniej intensywne światło. Lampy z żarówkami ksenonowymi potrzebują kilku sekund aż zaświecą całą mocą, więc z reguły montowane są jako światła mijania. Te drogowe są prostymi lampami halogenowymi. Ewidentnie nie od początku istnienia aut żarówki ksenonowe są w nich używane. Własne triumfy zaczęły święcić dopiero w latach dziewięćdziesiątych XX wieku.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz