Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Limuzyna na wieczory panieńskie i kawalerskie – gdzie zamówić?

Takim tytułem definiowane są imprezy aranżowane dla młodych panien lub kawalerów wchodzących w związek małżeński. Wieczory panieńskie są organizowane w stworzonym przez nas państwie około dwóch tygodni przed ślubem (w Stanach Zjednoczonych jest to noc przed samym weselem). Ich przygotowaniem powinny zająć się koleżanki lub też kobiety z rodziny panny młodej, jakie aranżują niespodziankę dla przyszłej żony. Coraz rzadziej zajmuje się tym panna młoda. Znacząca jest lista gości – najlepiej by były to tylko kobiety najbliższe pannie młodej, albowiem to jakkolwiek impreza, która ma być dla niej prezentem. Warto również wcześniej ustalić pewien plan czy scenariusz przyjęcia, tak by wszystko było porządnie zaplanowane oraz nie spotkały cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Kultowe są wyjścia na miasto, do klubu, w którym wynajęta jest sala lub loża, a też wynajęcia tancerza, który zatańczy erotyczny taniec dla panny młodej. Aby uatrakcyjnić wyjście możecie się przebrać wykorzystując jedynie określony motyw (np. za aniołki, diablice czy zespół tańca gogo). Kultową opcją jest też limuzyna – więcej na limuzyny Wrocław. Organizacja wieczoru panieńskiego nie winna być jednym podarkiem, jaki dostanie panna młoda w trakcie własnej ostatniej nocy wolności. W ten wieczór powinna ona zostać obdarowana śmielszymi upominkami, jakie mają się jej przydać w przyszłym życiu małżeńskim.

Do najpopularniejszych upominków należą gadżety na noc poślubną: kajdanki, opaska na oczy, kokieteryjna bielizna lub ewentualnie erotyczne przebranie, olejki do masażu czy rozbudzające zmysły płyny do kąpieli. Panny młode dostają także wałki, koszulki ze śmiesznymi nadrukami, książki z kamasutrą czy płyty z ponętną muzyką. Pomysłem na niezwykły wieczór panieński jest wynajęcie fachowego tancerza, jaki wykona striptiz dla panny młodej i jej przyjaciółek obecnych na przyjęciu.

Zademonstruje on atrakcyjną choreografię, wykwintny taniec oraz niezapomniane show. Może również według życzenia organizatorki imprezy wcielić się w wybraną przez nią rolę – popularnego aktora, figura filmową czy choćby policjanta. Taki striptizer własny pokaz może zaprezentować również w domowym zaciszu, jak oraz w klubie, w którym się bawicie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz