Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Luksusowe apartamenty pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Ekskluzywne apartamenty na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to idealna alternatywa dla osób, które chociażby nie zamierzają spędzać wakacji w hotelu lub chcą pozostać oddzielone od innych osób. Każdy dom na wodzie jest projektowany bazując na wysokich standardach, a więc ma niezbędne certyfikaty i nabywcy rzeczywiście mogą uwierzyć w to, że wybiorą dla siebie idealne wyjście.

Domy mają nabity, indywidualnie nadany numer Vehicle Identification Number, akceptowany na terenie całej UE. Nie wymagają również dodatkowego pozwolenia na ustawienie ich na wodzie albo na innym podłożu, jaki zostałby objęty zakazem budowy. Na witrynie firmy można zobaczyć dotychczasowe wykonania oraz przekonać się, iż apartamenty takie rzeczywiście świetnie się prezentują.

Podane są też dokładne parametry, jakie posiada pływający dom wobec czego od razu każdy jest zorientowany, jaka powierzchnia zostanie dla niego dostępna. Wyposażenie domu zalicza się do kompletnych, czyli nie zostaje nic innego, jak tylko skorzystać z jego poszczególnych dobrodziejstw. Poza tarasem przeznaczonym na wypoczynek dostępny jest także taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł z klimatyzacją. Unoszące się na wodzie apartamenty są dostosowane do wymagań osób, które chciałyby je zakupić oraz cenią niebanalność, wolność i spędzanie czasu w komfortowych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym apartamencie to 21 metrów kwadratowych. Dom ma trzy tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz