Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Pożyczka pod zastaw nieruchomości – dlaczego jest opłacalna

Wiele firm na pewnym etapie swojego rozwoju może potrzebować odpowiedniego finansowania, aby się rozwinąć. Możliwości na znalezienie pieniędzy jest całkiem sporo, może to być bankowy kredyt, znalezienie inwestora czy też w przypadku dużych firm debiut na giełdzie. Jeśli w skład majątku firmowego będzie wchodzić nieruchomość, to pokusić się można o kolejną opcję, którą jest pożyczka pod zastaw.

Taka forma ma kilka ciekawych zalet, co powoduje że pożyczki pod zastaw cieszą się obecnie sporą popularnością. Przede wszystkim można liczyć na bardziej korzystne oprocentowanie niż w przypadku tradycyjnych kredytów, wynika to z faktu, że instytucja finansująca ponosi znacznie mniejsze ryzyko z powodu zabezpieczenia, jakim będzie nieruchomość pożyczkobiorcy. Całkiem spora jest także suma, jaką da się otrzymać. Przeważnie jest to od 50 do 70 procent wartości nieruchomości, co oznacza że bez dużego problemu można pożyczyć nawet kilka milionów.

Następną istotną zaletą, jaką ma finansowanie pod zastaw, jest nieduża liczba spraw formalnych do załatwienia. Najważniejsze rzecz jasna będą dokumenty związane z nieruchomością, bo ona właśnie zostanie obciążona wpisem do hipoteki na rzecz udzielającego pożyczkę. Ale w części przypadków nie ma konieczności przekazywania informacji o aktualnych obrotach czy dochodach, co jest dużym ułatwieniem dla właściciela firmy, ponieważ nie musi spędzać swojego czasu na przygotowanie dokumentów. Pod adresem  https://podzastaw.biz/pytania opisane jest wszystko dokładnie, zarówno jeśli chodzi o warunki finansowania jak też wymagane zabezpieczenia. Zdobądź więcej info, sprawdź stronę internetową z kompleksową ofertą.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz