Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie służy do trwałej i całościowej odnowy skóry, jak i do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Blizny Lublin z wykorzystaniem takiego lasera odbywa się szybko i daje jak najlepsze rezultaty. Poza tym, z zabiegu można skorzystać gdy chce się odmłodzić tkankę skórną po oparzeniu słonecznym, poprawić jej odcień, wygładzić zmarszczki albo blizny po zabiegach chirurgicznych. Bardzo dobrze zabieg nadaje się również do redukcji blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Tkanka skórna jest w o wiele lepszej formie.

Pełen efekt zauważalny jest natomiast po pół roku. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W zasadzie od razu po jego ukończeniu można wrócić do wcześniejszych aktywności. Zależnie od tego, w jaki sposób uszkodzona jest skóra, zabieg można powtarzać od trzech do 6 razy, celem uzyskania doskonałych efektów. Pauza między każdą z ingerencji musi wynosić od 2 do czterech tygodni.

Bardzo często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspieszy regenerację. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może być zastosowane leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on też w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha oraz w redukcji cellulitu. W czasie zabiegu laser wykonuje w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, wykorzystując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła. W kontrolowany sposób uszkadzane są konkretne obszary naskórka a także skóra właściwa. Im głębiej dociera światło lasera, tym większa jest ilość wytworzonej tkanki. Proces leczenia następuje szybko, bez zauważalnych ran. Każdy z zabiegów odbywa się w bezpiecznych warunkach, a przed jego odbyciem ma miejsce konsultacja. Pacjenci dowiadują się, czy mogą być przyjęci. Lekarze zaznajamiają ich również z zaleceniami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszych chwil można czuć się bezpiecznie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz