Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner to przezroczyste przegrody ochraniające sąsiedztwo stanowiska spawalniczego przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania podczerwonego a także ultrafioletowego, jakie jest emitowane przez łuk spawalniczy. Wysoka minimalizacja światła odbitego zwiększy bezpieczeństwo spawacza i podwyższa komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają też przed promieniowaniem świetlnym takie osoby, które nie mają środków i ubrań spawalniczych, a przebywają blisko stanowiska spawalniczego. Oferowane przez wytwórcę zasłony spawalnicze mają dwie krawędzie wzmacniane na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie składane oraz zespolone termicznie. Na górnej krawędzi zrobione są wzmacniane otwory, służące do zakładania zasłon na hakach zrobionych ze stali. Klienci mogą dobierać wyroby z asortymentu bądź mają możliwość zdecydować się na zasłony zrobione na prywatne zamówienie.

Wyroby te wypełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Ten typ folii spawalniczej jest na stale oznakowany. Nie można takiego znacznika usuwać lub zmienić. Oznakowanie złożone jest z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora albo importera oraz daty produkcji. W taki sposób oznaczona kotara spawalnicza posiada gwarancję przydatności podczas spawania. Na witrynie producenta można znaleźć praktyczne wskazówki związane z montażem i sposobem wykorzystania zasłon spawalniczych. Z tego powodu rozsądnie jest się z tym zaznajomić.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz