Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jakim sposobem przygotować się do przyjęcia psa w domu lub mieszkaniu?

Jeżeli pragniemy wychować pieska od wieku szczenięcego, powinniśmy pamiętać, by wziąć go do mieszkania dopiero, kiedy skończy siódmy tydzień życia, bowiem do tego czasu pożąda troskliwej opieki matki. Jeśli wybieramy dla siebie pieska z hodowli musimy nie zapominać o wypełnieniu jego metryki, ponieważ w ten sposób naszego pieska będziemy w stanie zarejestrować w Związku Kynologicznym. Jeśli wybieramy pieska z hodowli musimy pamiętać też o książeczce zdrowia psa, w której to w przyszłości zapisane zostaną szczepienia, czy także przeprowadzone odrobaczenia. Pragniesz zakupić akcesoria?

Wpadnij na piłki dla psa sklep. Kiedy już wyselekcjonowany przez nas piesek znajdzie się w stworzonym przez nas mieszkaniu musimy przygotować dla niego miejsce, w jakim będzie mógł odpocząć i pobawić się.

Niewątpliwie musimy schować przedmioty, jakie dotąd leżały na niższych półkach, bo pies mógłby zaciekawić się niemi a tym samym pogryźć je. Kiedy rozpoczynamy wychowanie pieska, bacznie musimy obserwować jego wszelkie zachowania? W przypadku, kiedy zacznie on gryźć przedmioty, dywan czy również meble zareagujmy i bez pośpiechu wyjmijmy je mu z pyska.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz