Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Najlepsze bezprzewodowe odkurzacze do liści

Oferują podobne właściwości jak odkurzacze elektryczne i dmuchawy. Dają im przewagę w komforcie pracy, ponieważ nie mają przewodu zasilającego. Zaletą jest również wada i użytkownik musi zwracać uwagę na poziom naładowania baterii.

Potrzebujesz pozbyć się liści w miejscu, w którym nie masz dostępu do sieci elektrycznej, a jednocześnie nie chcesz kupować odkurzacza benzynowego? Odkurzacz do liści Einhell GE-CL 36 Li E jest w tym przypadku odpowiednim wyborem. Możesz się z nim dostać wszędzie tam, gdzie konieczne jest oczyszczenie terenu z opadłych suchych liści lub suchej trawy.

Silnik elektryczny, który jest zasilany dwoma akumulatorami, może rozwijać moc, dzięki czemu prędkość przepływu powietrza wynosi 210 km/h. Brakuje mu również funkcji miażdżącej. Jednak w porównaniu z odkurzaczami benzynowymi lub elektrycznymi stopień zgniotu jest prawie o połowę niższy (10:1). Dlatego jeśli potrzebujesz lepszych proporcji, poszukaj innych modeli.

Zaletą jest niska waga. Dodatkowo jest równomiernie rozprowadzony, co zapewnia łatwą obsługę. Do urządzenia dołączony jest również worek zbiorczy o pojemności 45 l. Zawiera przezroczyste miejsce, w którym możesz zobaczyć, czy należy go opróżnić.Wadą tego odkurzacza do liści jest brak baterii. Dlatego musisz liczyć na kolejną inwestycję.

Recenzja AL-KO Energy Flex LBV 4090

Odkurzacz do liści AL-KO Energy Flex LBV 4090 to odpowiedni wybór dla osób, które szukają przystępnej ceny w stosunku do przyzwoitej wydajności i funkcji. Silnik elektryczny odkurzacza zasilany jest z akumulatora Li-Ion 40 V. Potrafi rozwinąć moc, dzięki której prędkość przepływającego powietrza zawiera się w przedziale od 150 do 200 km/h. Moc, a tym samym prędkość można regulować. Akumulator jest oznaczony jako Easy Flex. Oznacza to, że możesz go używać również w innych narzędziach.

Waga odkurzacza to 5 kg, co można uznać za standard w porównaniu z innymi modelami. Producenci zadbali jednak o ergonomię i rozkład masy. Dlatego praca z nim jest prosta i łatwa.Kupując to narzędzie ogrodowe, musisz wziąć pod uwagę, że żywotność baterii wynosi 20 minut podczas pracy. To stosunkowo krótki czas. Dlatego jeśli potrzebujesz dłuższej żywotności baterii, poszukaj innych modeli. Alternatywnie możesz kupić jedną lub więcej baterii. Czas ładowania akumulatora od 0% do 100% to 90 minut. Jako wadę uznaliśmy również, że odkurzacz nie zawiera baterii.

Recenzja Riwall PRO RABL 40i

Jeśli szukasz dmuchawy do liści z akumulatorem o świetnym stosunku ceny do jakości i ceny do wydajności, Riwall PRO RABL 40i może być dla Ciebie idealnym wyborem.

Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny, mocny i bezobsługowy silnik PowerMax. Dzięki koncepcji bezwęglowej i opcjom hermetyzacji silniki z tym oznaczeniem są bardzo odporne na uderzenia, co zwiększa żywotność urządzenia. Kolejną zaletą tego silnika w porównaniu z konwencjonalnymi silnikami elektrycznymi jest wyższa moc, mniejsza szybkość nagrzewania i wyższa ekonomiczność. Urządzenie posiada cztery poziomy intensywności nadmuchu, w tym tryb „turbo”. wejdź na ten portal

Wydajny kształt kryzy dyszy zapewnia niskie rozproszenie powietrza i wysoką wydajność odmuchu. Pozytywny jest również ergonomiczny uchwyt, który trzyma się bardzo wygodnie. W połączeniu z niewielką wagą urządzenia jego obsługa jest bardzo prosta i bez zbędnego wysiłku.

Dmuchawę można łączyć z dowolnym akumulatorem i ładowarką Riwall. Szkoda tylko, że w zestawie nie ma ani ładowarki, ani akumulatora i trzeba je dokupić osobno.Riwall PRO RABL 40i to doskonały wybór dla każdego, kto szuka wysokiej jakości i wydajnej bezprzewodowej dmuchawy do liści o dobrym stosunku wydajności do ceny.

Jak wybrać odkurzacz do liści

Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, ile rodzajów i modeli odkurzaczy do liści jest obecnie na rynku. Aby nie zgubić się w dużej liczbie modeli, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, które mają pomóc Ci w wyborze.

Dmuchawa, odkurzacz czy kombinacja?

Dmuchawa jest idealna do pielęgnacji małych powierzchni lub gdy konieczne jest mycie większej ilości liści, których nie można odkurzyć. Nie usunie liści, a jedynie pomoże przedmuchać je w inne miejsce, skąd można je następnie usunąć, np. na kompoście.

Odkurzacz jest doskonałym pomocnikiem przy usuwaniu liści, które są już napompowane / spiętrzone na kopcach. Na tym etapie odkurzacz jest nieocenionym pomocnikiem. Liście można w prosty sposób zassać do worka zbiorczego. W ten sposób kontynuujesz pracę, aż worek się zapełni, a następnie opróżnij worek na kompost i kontynuuj pracę.

Połączenie dmuchawy i odkurzacza. Jeśli szukasz naprawdę zmiennego pomocnika ogrodowego, koniecznie wybierz jedno z połączonych urządzeń. Urządzenia te mogą wykonywać obie powyższe czynności, dzięki czemu mogą nie tylko zdmuchnąć liście, ale także je odkurzyć. Takie połączone modele potrafią również rozdrabniać zaabsorbowane odpady, co znacznie ułatwia późniejsze kompostowanie. Kolejną zaletą kruszenia jest większa oszczędność pojemności worka zbiorczego.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz